HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Przewóz, kontenerów biurowych, socjalnych, budowlanych i magazynowych oraz relokacje i przeprowadzki maszyn wymagających użycia samochodowych dźwigów HDS.

Transport HDS kontenerów i ciężkich maszyn Radzymin

Witamy Państwa na witrynie internetowej połączonej z transportem! Jesteśmy jednostką będącą w branży transportowej już wiele lat, właśnie dlatego posiadamy wielkie doświadczenie oraz z chęcią dzielimy się nim ze swoimi Klientami. Kierujemy swoją ofertę do wszystkich osób wypatrujących doświadczonego wykonania usługi, jaką jest transport kontenerów biurowych, morskich, socjalnych, budowniczych oraz maszyn w Polsce oraz na terenie Europy.

Wyróżniamy się na tle konkurencji najwyższą jakością świadczonych usług, jak także konkurencyjnymi stawkami. Dodatkowo radzimy sobie nawet z najbardziej trudnymi zadaniami. To właśnie dzięki temu również Klienci firmowi, jak i indywidualni dostają od nas pełną obsługę logistyczną i indywidualne podejście.

Gwarantujemy też nowoczesny system śledzenia pojazdów. To właśnie dzięki temu wszyscy nasi Klienci mają możliwość sprawdzenia w dowolnym momencie tego, gdzie wnikliwie znajdują się ich pojazdy. Dysponujemy wyspecjalizowaną flotą pojazdów, to właśnie dzięki czemu pełny transport przebiega sprawnie, prędko - zawsze terminowo. Co znacznie więcej, troszczymy się nie wyłącznie o sam przewóz, ale także o załadunek oraz rozładunek.

Jeżeli tylko chcą się Państwo dowiedzieć czegoś znacznie więcej na temat oferowanych rozwiązań - zapraszamy do kontaktu! Proszę pisać na er-mail lub dzwonić. Prowadzona przez nas doświadczona kadra z przyjemnością odpowie na każde pytania, rozwieje ewentualne wątpliwości. Transport to nie tylko nasza praca, ale także pasja - właśnie dlatego jest to z pewnością dziedzina, w której mogą nam Państwo zaufać. Serdecznie zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210