HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Samochody wyposażone w dźwigi HDS o udźwigu 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 t / ton i wysięgu 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 m / metrów.

Transport HDS kontenerów i ciężkich maszyn Warszawa Wola

Witamy Państwa na stronie powiązanej z przewozem! Stworzona przez nas firma jest niezmiernie doświadczona w branży transportowej, stąd z przyjemnością dzielimy się swoją wiedzą z Kontrahentami. Kierujemy swoją propozycję do wszystkich osób wypatrujących fachowego wykonania usługi, jaką jest przewóz kontenerów biurowych, morskich, społecznych, budowniczych oraz maszyn w Polsce oraz na terenie Europy.

Najważniejsza jakość usług i konkurencyjne stawki to coś, co nas wyróżnia wśród konkurencji. To naturalnie dzięki temu nawet w największym stopniu skomplikowane zadania nie stanowią dla nas problemu. Zezwala nam na to zapewnienie pełnej obsługi logistycznej w złączeniu z indywidualnym podejściem do Konsumenta - również firmowego, jak i indywidualnego.

Gwarantujemy także nowoczesny system śledzenia pojazdów. Taki monitoring to dla Państwa doskonałe rozwiązanie, bo w każdym momencie mogą Państwo sprawić gdzie szczegółowo znajduje się powierzony w nasze ręce ładunek. Stworzona przez nas sprofilowana flota pojazdów to sposób na sprawny, szybki i zawsze terminowy transport. Co znacznie więcej, dbamy nie wyłącznie o sam transport, jakkolwiek też o załadunek oraz rozładunek.

Jeśli tylko chcą się Państwo dowiedzieć czegoś więcej na temat oferowanych rozwiązań - zapraszamy do kontaktu! Proszę pisać na er-mail lub ewentualnie dzwonić. Stworzona przez nas doświadczona kadra z przyjemnością odpowie na każde zapytania, rozwieje ewentualne niepewności. Transport to nie tylko nasza praca, jednak także pasja - wobec tego jest to z pewnością dziedzina, w której mogą nam Państwo uwierzyć. Z całego serca zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210