HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Przewóz, kontenerów biurowych, socjalnych, budowlanych i magazynowych oraz relokacje i przeprowadzki maszyn wymagających użycia samochodowych dźwigów HDS.

Transport HDS kontenerów i ciężkich maszyn Warszawa Włochy

Witamy z uśmiechem na naszej domenie internetowej! Stworzona przez nas firma jest niezwykle doświadczona w branży transportowej, stąd z radością dzielimy się swoją wiedzą z Kontrahentami. Kierujemy swoją propozycję do wszystkich osób szukających profesjonalnego wykonania usługi, jaką jest przewóz kontenerów biurowych, morskich, socjalnych, budowlanych i machin w Polsce i na terenie Europy.

Najważniejsza jakość usług oraz konkurencyjne stawki to coś, co nas wyróżnia wśród konkurencji. Na domiar tego radzimy sobie nawet z najbardziej trudnymi zadaniami. Zezwala nam na to zapewnienie pełnej obsługi logistycznej w połączeniu z indywidualnym podejściem do Kontrahenta - również firmowego, jak i indywidualnego.

Gwarantujemy również nowoczesny system śledzenia pojazdów. Taki monitoring to dla Państwa zdumiewające rozwiązanie, albowiem w każdym momencie mogą Państwo sprawić gdzie wnikliwie znajduje się powierzony w nasze ręce ładunek. Prowadzona przez nas wyspecjalizowana flota pojazdów to sposób na sprawny, prędki oraz zawsze terminowy transport. Co więcej, troszczymy się nie tylko o sam przewóz, ale także o załadunek oraz rozładunek.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu Państwa, jeżeli intryguje was jeszcze więcej informacji na temat użytkowanych przez nas rozwiązań! Proszę pisać na er-mail lub dzwonić. Prowadzona przez nas doświadczona kadra z przyjemnością odpowie na każde zapytania, rozwieje ewentualne niepewności. Transport to nie tylko stworzona przez nas praca, niemniej jednak też pasja - wobec tego jest to z pewnością dyscyplina, w której mogą nam Państwo uwierzyć. Uprzejmie zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210