HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Samochody wyposażone w dźwigi HDS o udźwigu 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 t / ton i wysięgu 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 m / metrów.

Transport HDS kontenerów i ciężkich maszyn Warszawa Wesoła

Gorąco witamy na naszej domenie internetowej! Nasza firma jest bardzo doświadczona w branży transportowej, stąd z przyjemnością dzielimy się swoją wiedzą z Konsumentami. Prowadzona przez nas oferta jest wycelowana do osób wyszukujących przetestowanego przewozu kontenerów biurowych, morskich, socjalnych, budowniczych oraz machin na rynku lokalnym, krajowym i europejskim.

Wyróżniamy się na tle konkurencji najważniejszą jakością świadczonych usług, jak też konkurencyjnymi stawkami. To właśnie dzięki temu nawet najbardziej karkołomne zadania nie stanowią dla nas kłopotu. Pozwala nam na to zapewnienie pełnej obsługi logistycznej w połączeniu z indywidualnym podejściem do Konsumenta - zarówno firmowego, jak oraz indywidualnego.

Zapewniamy także nowoczesny system śledzenia pojazdów. Taki monitoring to dla Państwa idealne rozwiązanie, bo w każdym momencie są w stanie Państwo sprawić gdzie dogłębnie znajduje się powierzony w nasze ręce ładunek. Stworzona przez nas wyspecjalizowana flota pojazdów to sposób na sprawny, prędki i zawsze terminowy transport. Jeśli gra toczy się o załadunek i rozładunek - także to gwarantujemy.

Jeżeli tylko chcą się Państwo dowiedzieć czegoś znacznie więcej na temat oferowanych rozwiązań - gorąco zapraszamy do kontaktu! Proszę pisać na er-mail bądź dzwonić. Stworzona przez nas kadra jest do Państwa dyspozycji, aby odpowiedzieć na wszystkie zapytania. Transport to nie tylko stworzona przez nas praca, jednakowoż także pasja - wobec tego jest to z pewnością dziedzina, w której mogą nam Państwo zaufać. Uprzejmie zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210