HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Samochody wyposażone w dźwigi HDS o udźwigu 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 t / ton i wysięgu 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 m / metrów.

Transport HDS kontenerów i ciężkich maszyn Warszawa Wawer

Witamy Państwa na stronie internetowej powiązanej z transportem! Prowadzona przez nas firma jest bardzo doświadczona w branży komunikacyjnej, stąd z przyjemnością dzielimy się swoją wiedzą z Konsumentami. Prowadzona przez nas propozycja jest wycelowana do osób wyszukujących przetestowanego przewozu kontenerów biurowych, morskich, socjalnych, budowlanych i machin na rynku lokalnym, krajowym oraz europejskim.

Wyróżniamy się na tle konkurencji najważniejszą jakością zaświadczanych usług, jak również konkurencyjnymi stawkami. W dodatku radzimy sobie nawet z najbardziej karkołomnymi zadaniami. To naturalnie dzięki temu zarówno Konsumenci firmowi, jak i indywidualni dostają od nas kompletną obsługę logistyczną oraz indywidualne podejście.

Współczesny system monitorowania pojazdów - to też zapewniamy. To naturalnie dzięki temu wszyscy nasi Klienci mają możliwość sprawdzenia w dowolnym momencie tego, gdzie dokumentnie znajdują się ich pojazdy. Zarządzamy wyspecjalizowaną flotą pojazdów, dzięki czemu pełny transport przebiega sprawnie, szybko - zawsze terminowo. Jeśli chodzi o załadunek i rozładunek - także to zapewniamy.

Zapraszamy do kontaktu Państwa, jeżeli intryguje was jeszcze więcej wiadomości na temat użytkowanych przez nas rozwiązań! Proszę pisać na er-mail czy też dzwonić. Prowadzona przez nas doświadczona kadra z przyjemnością odpowie na każde zapytania, rozwieje ewentualne niepewności. Transport to nie tylko nasza praca, niemniej jednak również pasja - w następstwie tego jest to z pewnością dyscyplina, w której mogą nam Państwo uwierzyć. Uprzejmie zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210