HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Samochody wyposażone w dźwigi HDS o udźwigu 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 t / ton i wysięgu 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 m / metrów.

Transport HDS kontenerów i ciężkich maszyn Warszawa Ursynów

Witamy Państwa na domenie internetowej powiązanej z transportem! Jesteśmy firmą istniejącą w specjalizacji komunikacyjnej już dużo lat, w następstwie tego posiadamy wielkie doświadczenie i z chęcią dzielimy się nim ze swoimi Klientami. Kierujemy swoją ofertę do wszystkich osób wypatrujących kompetentnego wykonania usługi, jaką jest przewóz kontenerów biurowych, morskich, socjalnych, budowlanych i machin w Polsce i na terenie Europy.

Najważniejsza jakość usług oraz konkurencyjne stawki to coś, co nas faworyzuje pośród konkurencji. To naturalnie dzięki temu nawet najbardziej karkołomne zadania nie stanowią dla nas kłopotu. To naturalnie dzięki temu zarówno Klienci firmowi, jak oraz indywidualni dostają od nas pełną obsługę logistyczną i indywidualne podejście.

Nowoczesny system śledzenia pojazdów - to również gwarantujemy. Dzięki temu wszyscy nasi Konsumenci mają możliwość sprawdzenia w dowolnym momencie tego, gdzie wnikliwie znajdują się ich pojazdy. Prowadzona przez nas wyspecjalizowana flota pojazdów to sposób na sprawny, prędki oraz zawsze terminowy transport. Jeśli gra toczy się o załadunek i rozładunek - również to zapewniamy.

Uprzejmie zapraszamy do kontaktu Państwa, jeżeli interesuje was jeszcze więcej wiadomości na temat użytkowanych przez nas rozwiązań! Mogą Państwo pisać, dzwonić - jak kto woli. Nasza doświadczona kadra z przyjemnością odpowie na każde zapytania, rozwieje ewentualne wątpliwości. Transport to nie tylko nasza praca, jakkolwiek też pasja - w następstwie tego jest to z pewnością dyscyplina, w której mogą nam Państwo zaufać. Gorąco zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210