HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Samochody wyposażone w dźwigi HDS o udźwigu 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 t / ton i wysięgu 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 m / metrów.

Transport HDS kontenerów i ciężkich maszyn Warszawa Ursus

Witamy Państwa na stronie internetowej związanej z transportem! Jesteśmy jednostką istniejącą w specjalizacji transportowej już wiele lat, wskutek tego posiadamy obszerne doświadczenie i z ochotą dzielimy się nim ze swoimi Konsumentami. Prowadzona przez nas propozycja jest skierowana do osób wyszukujących sprawdzonego transportu kontenerów biurowych, morskich, socjalnych, budowniczych i machin na rynku lokalnym, krajowym i europejskim.

Wyróżniamy się na tle konkurencji najwyższą jakością świadczonych usług, jak też konkurencyjnymi stawkami. Do tego radzimy sobie nawet z najbardziej karkołomnymi zadaniami. Zezwala nam na to zapewnienie pełnej obsługi logistycznej w połączeniu z indywidualnym podejściem do Konsumenta - zarówno firmowego, jak i indywidualnego.

Gwarantujemy również nowoczesny system śledzenia pojazdów. Taki monitoring to dla Państwa perfekcyjne rozwiązanie, albowiem w każdym momencie mogą Państwo spowodować gdzie szczegółowo znajduje się powierzony w nasze ręce ładunek. Dysponujemy wyspecjalizowaną flotą pojazdów, to naturalnie dzięki czemu pełny transport przebiega sprawnie, szybko - zawsze terminowo. Jeśli chodzi o załadunek oraz rozładunek - także to zapewniamy.

Uprzejmie zapraszamy do kontaktu Państwa, jeśli interesuje was jeszcze więcej wiadomości na temat wykorzystywanych przez nas rozwiązań! Proszę pisać na er-mail lub też dzwonić. Prowadzona przez nas kadra jest do Państwa dyspozycji, by odpowiedzieć na wszystkie zapytania. Podchodzimy do transportu z pasją oraz zaangażowaniem, wobec tego nam należałoby uwierzyć. Zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210