HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Przewóz, kontenerów biurowych, socjalnych, budowlanych i magazynowych oraz relokacje i przeprowadzki maszyn wymagających użycia samochodowych dźwigów HDS.

Transport HDS kontenerów i ciężkich maszyn Warszawa Targówek

Serdecznie witamy na opisującej nas witrynie internetowej! Stworzona przez nas firma jest bardzo doświadczona w branży transportowej, stąd z przyjemnością dzielimy się swoją zdają sobie sprawę z tego z Konsumentami. Nasza propozycja jest skierowana do osób wyszukujących wypróbowanego transportu kontenerów biurowych, morskich, socjalnych, budowniczych i maszyn na rynku lokalnym, krajowym oraz europejskim.

Najważniejsza jakość usług oraz konkurencyjne stawki to coś, co nas faworyzuje wśród konkurencji. To naturalnie dzięki temu nawet w największym stopniu karkołomne zadania nie stanowią dla nas kłopotu. Zezwala nam na to zapewnienie pełnej obsługi logistycznej w złączeniu z indywidualnym podejściem do Kontrahenta - również firmowego, jak i indywidualnego.

Gwarantujemy też nowoczesny system śledzenia pojazdów. Taki monitoring to dla Państwa znakomite rozwiązanie, bo w każdym momencie mogą Państwo sprawić gdzie od początku do końca znajduje się powierzony w nasze ręce ładunek. Dysponujemy wyspecjalizowaną flotą pojazdów, to naturalnie dzięki czemu cały transport przebiega sprawnie, ekspresowo - zawsze terminowo. Jeżeli chodzi o załadunek i rozładunek - także to gwarantujemy.

Jeśli tylko pragną się Państwo dowiedzieć czegoś więcej na temat oferowanych rozwiązań - serdecznie zapraszamy do kontaktu! Proszę pisać na er-mail lub też dzwonić. Prowadzona przez nas kadra jest do Państwa dyspozycji, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania. Podchodzimy do transportu z pasją oraz zaangażowaniem, w następstwie tego nam należałoby zaufać. Serdecznie zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210