HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Samochody wyposażone w dźwigi HDS o udźwigu 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 t / ton i wysięgu 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 m / metrów.

Transport HDS kontenerów i ciężkich maszyn Warszawa Śródmieście

Witamy na należącej do nas witrynie internetowej! Nasza firma jest wybitnie doświadczona w branży komunikacyjnej, stąd z przyjemnością dzielimy się swoją wiedzą z Konsumentami. Nasza propozycja jest skierowana do osób szukających przetestowanego przewozu kontenerów biurowych, morskich, socjalnych, budowlanych i machin na rynku lokalnym, krajowym oraz europejskim.

Najwyższa jakość usług i konkurencyjne stawki to coś, co nas faworyzuje wśród konkurencji. Na domiar tego radzimy sobie nawet z najbardziej trudnymi zadaniami. Zezwala nam na to zapewnienie pełnej obsługi logistycznej w połączeniu z indywidualnym podejściem do Kontrahenta - również firmowego, jak oraz indywidualnego.

Współczesny system śledzenia pojazdów - to także zapewniamy. Taki monitoring to dla Państwa idealne rozwiązanie, albowiem w każdym momencie mogą Państwo sprawić gdzie szczegółowo znajduje się powierzony w nasze ręce ładunek. Prowadzona przez nas wyspecjalizowana flota pojazdów to sposób na sprawny, prędki oraz zawsze terminowy transport. Co więcej, dbamy nie jedynie o sam przewóz, jednak też o załadunek i rozładunek.

Gorąco zapraszamy do kontaktu Państwa, jeżeli interesuje was jeszcze więcej wiadomości na temat wykorzystywanych przez nas rozwiązań! Mogą Państwo pisać, dzwonić - jak kto woli. Nasza kadra jest do Państwa dyspozycji, by odpowiedzieć na wszelkie zapytania. Podchodzimy do transportu z pasją oraz zaangażowaniem, wskutek tego nam należałoby uwierzyć. Uprzejmie zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210