HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Samochody wyposażone w dźwigi HDS o udźwigu 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 t / ton i wysięgu 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 m / metrów.

Transport HDS kontenerów i ciężkich maszyn Warszawa Rembertów

Witamy z uśmiechem na należącej do nas stronie internetowej! Jesteśmy firmą będącą w branży transportowej już dużo lat, dlatego posiadamy gigantyczne doświadczenie i z chęcią dzielimy się nim ze swoimi Klientami. Stworzona przez nas oferta jest wycelowana do osób szukających przetestowanego transportu kontenerów biurowych, morskich, socjalnych, budowlanych oraz maszyn na rynku lokalnym, krajowym oraz europejskim.

Najważniejsza jakość usług oraz konkurencyjne stawki to coś, co nas faworyzuje pośród konkurencji. Dzięki temu nawet w najwyższym stopniu skomplikowane zadania nie stanowią dla nas problemu. Pozwala nam na to zapewnienie pełnej obsługi logistycznej w złączeniu z indywidualnym podejściem do Klienta - również firmowego, jak oraz indywidualnego.

Zapewniamy też nowoczesny system śledzenia pojazdów. To naturalnie dzięki temu wszyscy nasi Konsumenci mają możliwość sprawdzenia w dowolnym momencie tego, gdzie wnikliwie znajdują się ich pojazdy. Prowadzona przez nas wyspecjalizowana flota pojazdów to sposób na sprawny, szybki i zawsze terminowy transport. Co znacznie więcej, dbamy nie jedynie o sam przewóz, jednakowoż także o załadunek i rozładunek.

Zapraszamy do kontaktu Państwa, jeżeli intryguje was jeszcze więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas rozwiązań! Mogą Państwo pisać, dzwonić - jak kto woli. Prowadzona przez nas doświadczona kadra z przyjemnością odpowie na każde pytania, rozwieje ewentualne wątpliwości. Transport to nie tylko stworzona przez nas praca, jakkolwiek również pasja - wskutek tego jest to z pewnością dziedzina, w której mogą nam Państwo uwierzyć. Zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210