HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Samochody wyposażone w dźwigi HDS o udźwigu 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 t / ton i wysięgu 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 m / metrów.

Transport HDS kontenerów i ciężkich maszyn Warszawa Praga Południe

Witamy Państwa na stronie internetowej połączonej z przewozem! Jesteśmy jednostką będącą w branży komunikacyjnej już dużo lat, wskutek tego posiadamy gigantyczne doświadczenie i z chęcią dzielimy się nim ze swoimi Konsumentami. Prowadzona przez nas oferta jest wycelowana do osób szukających wypróbowanego transportu kontenerów biurowych, morskich, socjalnych, budowlanych oraz machin na rynku lokalnym, krajowym oraz europejskim.

Najważniejsza jakość usług i konkurencyjne stawki to coś, co nas faworyzuje pośród konkurencji. Dzięki temu nawet w największym stopniu skomplikowane zadania nie stanowią dla nas kłopotu. To naturalnie dzięki temu również Konsumenci firmowi, jak oraz indywidualni dostają od nas pełną obsługę logistyczną oraz indywidualne nastawienie.

Nowoczesny system śledzenia pojazdów - to także gwarantujemy. To naturalnie dzięki temu wszyscy nasi Konsumenci mają możliwość sprawdzenia w dowolnym momencie tego, gdzie od początku do końca znajdują się ich pojazdy. Zarządzamy wyspecjalizowaną flotą pojazdów, to właśnie dzięki czemu cały transport przebiega sprawnie, ekspresowo - zawsze terminowo. Co znacznie więcej, dbamy nie wyłącznie o sam transport, niemniej jednak również o załadunek i rozładunek.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu Państwa, jeśli intryguje was jeszcze więcej wiadomości na temat wykorzystywanych przez nas rozwiązań! Proszę pisać na er-mail bądź też dzwonić. Nasza doświadczona kadra z przyjemnością odpowie na każde pytania, rozwieje ewentualne wątpliwości. Transport to nie tylko stworzona przez nas praca, jednak także pasja - wobec tego jest to z pewnością dziedzina, w której mogą nam Państwo uwierzyć. Zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210