HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Samochody wyposażone w dźwigi HDS o udźwigu 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 t / ton i wysięgu 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 m / metrów.

Transport HDS kontenerów i ciężkich maszyn Warszawa Praga Północ

Witamy Państwa na stronie internetowej połączonej z przewozem! Jesteśmy firmą istniejącą w branży komunikacyjnej już dużo lat, skutkiem tego posiadamy kolosalne doświadczenie i z chęcią dzielimy się nim ze swoimi Kontrahentami. Prowadzona przez nas propozycja jest skierowana do osób wypatrujących sprawdzonego transportu kontenerów biurowych, morskich, socjalnych, budowlanych i maszyn na rynku lokalnym, krajowym oraz europejskim.

Wyróżniamy się na tle konkurencji najwyższą jakością świadczonych usług, jak też konkurencyjnymi przelicznikami. Prócz tego radzimy sobie nawet z najbardziej trudnymi zadaniami. Zezwala nam na to zapewnienie pełnej obsługi logistycznej w połączeniu z indywidualnym podejściem do Kontrahenta - zarówno firmowego, jak i indywidualnego.

Zapewniamy także nowoczesny system śledzenia pojazdów. Taki monitoring to dla Państwa perfekcyjne rozwiązanie, ponieważ w każdym momencie mogą Państwo spowodować gdzie dogłębnie znajduje się powierzony w nasze ręce ładunek. Zarządzamy wyspecjalizowaną flotą pojazdów, to naturalnie dzięki czemu pełny transport przebiega sprawnie, szybko - zawsze terminowo. Jeśli chodzi o załadunek oraz rozładunek - również to gwarantujemy.

Jeśli tylko pragną się Państwo dowiedzieć czegoś znacznie więcej na temat proponowanych rozwiązań - gorąco zapraszamy do kontaktu! Proszę pisać na er-mail lub ewentualnie dzwonić. Nasza doświadczona kadra z przyjemnością odpowie na każde zapytania, rozwieje ewentualne niepewności. Podchodzimy do transportu z pasją i zaangażowaniem, wobec tego nam warto zaufać. Gorąco zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210