HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Samochody wyposażone w dźwigi HDS o udźwigu 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 t / ton i wysięgu 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 m / metrów.

Transport HDS kontenerów i ciężkich maszyn Warszawa Ochota

Witamy Państwa na domenie powiązanej z przewozem! Jesteśmy firmą istniejącą w specjalizacji komunikacyjnej już dużo lat, wskutek tego posiadamy obszerne doświadczenie i z chęcią dzielimy się nim ze swoimi Klientami. Prowadzona przez nas propozycja jest skierowana do osób szukających wypróbowanego przewozu kontenerów biurowych, morskich, socjalnych, budowlanych i maszyn na rynku lokalnym, krajowym i europejskim.

Wyróżniamy się na tle konkurencji najwyższą jakością zaświadczanych usług, jak również konkurencyjnymi przelicznikami. Dzięki temu nawet w najwyższym stopniu skomplikowane zadania nie stanowią dla nas problemu. Pozwala nam na to zapewnienie pełnej obsługi logistycznej w połączeniu z indywidualnym podejściem do Konsumenta - również firmowego, jak i indywidualnego.

Nowoczesny system śledzenia pojazdów - to również zapewniamy. To właśnie dzięki temu wszyscy nasi Konsumenci mają możliwość sprawdzenia w dowolnym momencie tego, gdzie dokumentnie znajdują się ich pojazdy. Nasza sprofilowana flota pojazdów to sposób na sprawny, prędki oraz zawsze terminowy transport. Co więcej, dbamy nie jedynie o sam transport, ale także o załadunek i rozładunek.

Uprzejmie zapraszamy do kontaktu Państwa, jeśli intryguje was jeszcze więcej wiadomości na temat użytkowanych przez nas rozwiązań! Proszę pisać na er-mail lub też dzwonić. Nasza doświadczona kadra z przyjemnością odpowie na każde zapytania, rozwieje ewentualne wątpliwości. Podchodzimy do transportu z pasją i zaangażowaniem, dlatego nam należałoby uwierzyć. Uprzejmie zapraszamy!

 


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210