HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Samochody wyposażone w dźwigi HDS o udźwigu 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 t / ton i wysięgu 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 m / metrów.

Transport HDS kontenerów i ciężkich maszyn Warszawa Mokotów

Witamy Państwa na witrynie związanej z przewozem! Jesteśmy jednostką istniejącą w specjalizacji transportowej już wiele lat, właśnie dlatego posiadamy wielkie doświadczenie oraz z ochotą dzielimy się nim ze swoimi Kontrahentami. Stworzona przez nas propozycja jest wycelowana do osób szukających przetestowanego przewozu kontenerów biurowych, morskich, socjalnych, budowlanych oraz maszyn na rynku lokalnym, krajowym oraz europejskim.

Najwyższa jakość usług oraz konkurencyjne stawki to coś, co nas faworyzuje wśród konkurencji. Do tego radzimy sobie nawet z najbardziej trudnymi zadaniami. Zezwala nam na to zapewnienie pełnej obsługi logistycznej w złączeniu z indywidualnym podejściem do Konsumenta - również firmowego, jak oraz indywidualnego.

Zapewniamy też nowoczesny system śledzenia pojazdów. Dzięki temu wszyscy nasi Kontrahenci mają możliwość sprawdzenia w dowolnym momencie tego, gdzie wnikliwie znajdują się ich pojazdy. Zarządzamy wyspecjalizowaną flotą pojazdów, dzięki czemu cały transport przebiega sprawnie, błyskawicznie - zawsze terminowo. Jeżeli chodzi o załadunek i rozładunek - także to zapewniamy.

Jeśli tylko chcą się Państwo dowiedzieć czegoś więcej na temat proponowanych rozwiązań - gorąco zapraszamy do kontaktu! Proszę pisać na er-mail bądź też dzwonić. Prowadzona przez nas kadra jest do Państwa dyspozycji, by odpowiedzieć na wszelkie zapytania. Transport to nie tylko stworzona przez nas praca, jednak też pasja - dlatego jest to z pewnością dziedzina, w której mogą nam Państwo uwierzyć. Serdecznie zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210