HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Samochody wyposażone w dźwigi HDS o udźwigu 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 t / ton i wysięgu 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 m / metrów.

Transport HDS kontenerów i ciężkich maszyn Warszawa Bielany

Witamy Państwa na stronie internetowej połączonej z przewozem! Jesteśmy firmą istniejącą w branży komunikacyjnej już dużo lat, wobec tego posiadamy obszerne doświadczenie oraz z chęcią dzielimy się nim ze swoimi Kontrahentami. Prowadzona przez nas propozycja jest wycelowana do osób wypatrujących wypróbowanego transportu kontenerów biurowych, morskich, socjalnych, budowlanych oraz machin na rynku lokalnym, krajowym oraz europejskim.

Najwyższa jakość usług oraz konkurencyjne stawki to coś, co nas faworyzuje pośród konkurencji. Co więcej radzimy sobie nawet z najbardziej trudnymi zadaniami. Pozwala nam na to zapewnienie pełnej obsługi logistycznej w złączeniu z indywidualnym podejściem do Kontrahenta - również firmowego, jak i indywidualnego.

Nowoczesny system śledzenia pojazdów - to także gwarantujemy. To właśnie dzięki temu wszyscy nasi Konsumenci mają możliwość sprawdzenia w dowolnym momencie tego, gdzie wnikliwie znajdują się ich pojazdy. Dysponujemy wyspecjalizowaną flotą pojazdów, to właśnie dzięki czemu cały transport przebiega sprawnie, szybko - zawsze terminowo. Co znacznie więcej, dbamy nie jedynie o sam przewóz, ale również o załadunek oraz rozładunek.

Jeżeli tylko chcą się Państwo dowiedzieć czegoś więcej na temat oferowanych rozwiązań - zapraszamy do kontaktu! Proszę pisać na er-mail czy też dzwonić. Stworzona przez nas doświadczona kadra z przyjemnością odpowie na każde zapytania, rozwieje ewentualne niepewności. Podchodzimy do transportu z pasją i zaangażowaniem, dlatego nam należałoby zaufać. Uprzejmie zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210