HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Samochody wyposażone w dźwigi HDS o udźwigu 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 t / ton i wysięgu 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 m / metrów.

Transport HDS kontenerow i cieżkich maszyn Warszawa Białołęka

Witamy Państwa na domenie związanej z transportem! Jesteśmy jednostką będącą w branży transportowej już wiele lat, wskutek tego posiadamy ogromne doświadczenie i z ochotą dzielimy się nim ze swoimi Kontrahentami. Kierujemy swoją propozycję do wszystkich osób szukających fachowego wykonania usługi, jaką jest przewóz kontenerów biurowych, morskich, socjalnych, budowniczych oraz maszyn w Polsce i na terenie Europy.

Wyróżniamy się na tle konkurencji najważniejszą jakością zaświadczanych usług, jak także konkurencyjnymi stawkami. To właśnie dzięki temu nawet najbardziej karkołomne zadania nie stanowią dla nas problemu. To właśnie dzięki temu zarówno Klienci firmowi, jak i indywidualni dostają od nas całkowitą obsługę logistyczną oraz indywidualne nastawienie.

Zapewniamy też nowoczesny system śledzenia pojazdów. Taki monitoring to dla Państwa doskonałe rozwiązanie, ponieważ w każdym momencie są w stanie Państwo sprawić gdzie dokumentnie znajduje się powierzony w nasze ręce ładunek. Prowadzona przez nas wyspecjalizowana flota pojazdów to sposób na sprawny, prędki i zawsze terminowy transport. Co więcej, dbamy nie wyłącznie o sam przewóz, ale również o załadunek oraz rozładunek.

Jeśli tylko chcą się Państwo dowiedzieć czegoś więcej na temat oferowanych rozwiązań - uprzejmie zapraszamy do kontaktu! Proszę pisać na er-mail bądź dzwonić. Prowadzona przez nas kadra jest do Państwa dyspozycji, aby odpowiedzieć na wszelkie zapytania. Podchodzimy do transportu z pasją i zaangażowaniem, skutkiem tego nam należałoby uwierzyć. Serdecznie zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210