HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Przewóz, kontenerów biurowych, socjalnych, budowlanych i magazynowych oraz relokacje i przeprowadzki maszyn wymagających użycia samochodowych dźwigów HDS.

Transport HDS kontenerow i cieżkich maszyn Warszawa Bemowo

Witamy Państwa na stronie internetowej połączonej z przewozem! Stworzona przez nas firma jest wybitnie doświadczona w branży komunikacyjnej, stąd z radością dzielimy się swoją wiedzą z Kontrahentami. Stworzona przez nas propozycja jest wycelowana do osób poszukujących przetestowanego transportu kontenerów biurowych, morskich, socjalnych, budowlanych oraz machin na rynku lokalnym, krajowym i europejskim.

Najwyższa jakość usług oraz konkurencyjne stawki to coś, co nas faworyzuje pośród konkurencji. Na domiar tego radzimy sobie nawet z najbardziej trudnymi zadaniami. Zezwala nam na to zapewnienie pełnej obsługi logistycznej w połączeniu z indywidualnym podejściem do Klienta - zarówno firmowego, jak oraz indywidualnego.

Zapewniamy również nowoczesny system śledzenia pojazdów. Taki monitoring to dla Państwa rewelacyjne rozwiązanie, bo w każdym momencie są w stanie Państwo sprawić gdzie wnikliwie znajduje się powierzony w nasze ręce ładunek. Nasza sprofilowana flota pojazdów to sposób na sprawny, prędki oraz zawsze terminowy transport. Co znacznie więcej, troszczymy się nie wyłącznie o sam przewóz, jakkolwiek również o załadunek oraz rozładunek.

Uprzejmie zapraszamy do kontaktu Państwa, jeśli intryguje was jeszcze więcej wiadomości na temat stosowanych przez nas rozwiązań! Proszę pisać na er-mail czy też dzwonić. Stworzona przez nas doświadczona kadra z przyjemnością odpowie na każde pytania, rozwieje ewentualne wątpliwości. Podchodzimy do transportu z pasją i zaangażowaniem, skutkiem tego nam warto zaufać. Gorąco zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210