HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Przewóz, kontenerów biurowych, socjalnych, budowlanych i magazynowych oraz relokacje i przeprowadzki maszyn wymagających użycia samochodowych dźwigów HDS.

Transport HDS kontenerów i ciężkich maszyn Warka

Witamy Państwa na witrynie internetowej powiązanej z przewozem! Jesteśmy firmą istniejącą w specjalizacji transportowej już dużo lat, właśnie dlatego posiadamy wielkie doświadczenie i z ochotą dzielimy się nim ze swoimi Konsumentami. Kierujemy swoją ofertę do wszystkich osób wypatrujących kompetentnego wykonania usługi, jaką jest transport kontenerów biurowych, morskich, socjalnych, budowniczych i machin w Polsce oraz na terenie Europy.

Najważniejsza jakość usług oraz konkurencyjne stawki to coś, co nas wyróżnia wśród konkurencji. To naturalnie dzięki temu nawet w największym stopniu skomplikowane zadania nie stanowią dla nas kłopotu. Pozwala nam na to zapewnienie pełnej obsługi logistycznej w złączeniu z indywidualnym podejściem do Konsumenta - zarówno firmowego, jak i indywidualnego.

Nowoczesny system śledzenia pojazdów - to także gwarantujemy. To naturalnie dzięki temu wszyscy nasi Klienci mają możliwość sprawdzenia w dowolnym momencie tego, gdzie szczegółowo znajdują się ich pojazdy. Dysponujemy wyspecjalizowaną flotą pojazdów, dzięki czemu pełny transport przebiega sprawnie, błyskawicznie - zawsze terminowo. Jeżeli gra toczy się o załadunek oraz rozładunek - również to zapewniamy.

Zapraszamy do kontaktu Państwa, jeśli intryguje was jeszcze więcej wiadomości na temat wykorzystywanych przez nas rozwiązań! Proszę pisać na er-mail lub też dzwonić. Nasza doświadczona kadra z przyjemnością odpowie na każde zapytania, rozwieje ewentualne wątpliwości. Transport to nie tylko nasza praca, jednak też pasja - w następstwie tego jest to z pewnością dziedzina, w której mogą nam Państwo zaufać. Gorąco zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210