HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Przewóz, kontenerów biurowych, socjalnych, budowlanych i magazynowych oraz relokacje i przeprowadzki maszyn wymagających użycia samochodowych dźwigów HDS.

Transport HDS kontenerów i ciężkich maszyn Serock

Witamy Państwa na stronie internetowej połączonej z transportem! Jesteśmy firmą będącą w branży transportowej już dużo lat, dlatego posiadamy gigantyczne doświadczenie oraz z chęcią dzielimy się nim ze swoimi Klientami. Kierujemy swoją propozycję do wszystkich osób szukających kompetentnego wykonania usługi, jaką jest przewóz kontenerów biurowych, morskich, społecznych, budowniczych oraz maszyn w Polsce i na terenie Europy.

Najwyższa jakość usług i konkurencyjne stawki to coś, co nas wyróżnia pośród konkurencji. To właśnie dzięki temu nawet w najwyższym stopniu skomplikowane zadania nie stanowią dla nas problemu. Zezwala nam na to zapewnienie pełnej obsługi logistycznej w złączeniu z indywidualnym podejściem do Konsumenta - zarówno firmowego, jak i indywidualnego.

Zapewniamy też nowoczesny system śledzenia pojazdów. Taki monitoring to dla Państwa rewelacyjne rozwiązanie, ponieważ w każdym momencie mogą Państwo sprawić gdzie dogłębnie znajduje się powierzony w nasze ręce ładunek. Dysponujemy wyspecjalizowaną flotą pojazdów, dzięki czemu cały transport przebiega sprawnie, ekspresowo - zawsze terminowo. Jeśli chodzi o załadunek oraz rozładunek - też to zapewniamy.

Zapraszamy do kontaktu Państwa, jeżeli interesuje was jeszcze więcej wiadomości na temat stosowanych przez nas rozwiązań! Proszę pisać na er-mail lub ewentualnie dzwonić. Stworzona przez nas doświadczona kadra z przyjemnością odpowie na każde pytania, rozwieje ewentualne wątpliwości. Podchodzimy do transportu z pasją oraz zaangażowaniem, właśnie dlatego nam należałoby uwierzyć. Gorąco zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210