HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Przewóz, kontenerów biurowych, socjalnych, budowlanych i magazynowych oraz relokacje i przeprowadzki maszyn wymagających użycia samochodowych dźwigów HDS.

Transport HDS kontenerów i ciężkich maszyn Radom

Serdecznie witamy na opisującej nas stronie! Stworzona przez nas firma jest nadzwyczaj doświadczona w branży transportowej, stąd z przyjemnością dzielimy się swoją wiedzą z Kontrahentami. Kierujemy swoją propozycję do wszystkich osób wypatrujących kompetentnego wykonania usługi, jaką jest transport kontenerów biurowych, morskich, społecznych, budowlanych oraz machin w Polsce i na terenie Europy.

Wyróżniamy się na tle konkurencji najważniejszą jakością świadczonych usług, jak również konkurencyjnymi przelicznikami. Ponadto radzimy sobie nawet z najbardziej karkołomnymi zadaniami. To naturalnie dzięki temu również Konsumenci firmowi, jak i indywidualni dostają od nas całkowitą obsługę logistyczną i indywidualne podejście.

Gwarantujemy też nowoczesny system śledzenia pojazdów. Taki monitoring to dla Państwa perfekcyjne rozwiązanie, bo w każdym momencie są w stanie Państwo spowodować gdzie dokładnie znajduje się powierzony w nasze ręce ładunek. Nasza sprofilowana flota pojazdów to sposób na sprawny, prędki i zawsze terminowy transport. Co znacznie więcej, dbamy nie jedynie o sam przewóz, jakkolwiek także o załadunek oraz rozładunek.

Uprzejmie zapraszamy do kontaktu Państwa, jeśli intryguje was jeszcze więcej wiadomości na temat stosowanych przez nas rozwiązań! Mogą Państwo pisać, dzwonić - jak kto woli. Stworzona przez nas doświadczona kadra z przyjemnością odpowie na każde zapytania, rozwieje ewentualne wątpliwości. Transport to nie tylko stworzona przez nas praca, niemniej jednak także pasja - skutkiem tego jest to z pewnością dziedzina, w której mogą nam Państwo zaufać. Gorąco zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210