HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Przewóz, kontenerów biurowych, socjalnych, budowlanych i magazynowych oraz relokacje i przeprowadzki maszyn wymagających użycia samochodowych dźwigów HDS.

Transport HDS kontenerów i ciężkich maszyn Płock

Witamy z uśmiechem na opisującej nas witrynie internetowej! Jesteśmy firmą będącą w specjalizacji komunikacyjnej już wiele lat, w następstwie tego posiadamy wielkie doświadczenie i z ochotą dzielimy się nim ze swoimi Konsumentami. Prowadzona przez nas propozycja jest skierowana do osób poszukujących wypróbowanego przewozu kontenerów biurowych, morskich, socjalnych, budowniczych oraz maszyn na rynku lokalnym, krajowym oraz europejskim.

Najwyższa jakość usług oraz konkurencyjne stawki to coś, co nas faworyzuje wśród konkurencji. To właśnie dzięki temu nawet w największym stopniu karkołomne zadania nie stanowią dla nas problemu. To oczywiście dzięki temu zarówno Konsumenci firmowi, jak i indywidualni dostają od nas kompletną obsługę logistyczną i indywidualne nastawienie.

Współczesny system monitorowania pojazdów - to także gwarantujemy. Dzięki temu wszyscy nasi Konsumenci mają możliwość sprawdzenia w dowolnym momencie tego, gdzie gruntownie znajdują się ich pojazdy. Prowadzona przez nas sprofilowana flota pojazdów to sposób na sprawny, prędki i zawsze terminowy transport. Co więcej, dbamy nie jedynie o sam przewóz, lecz także o załadunek oraz rozładunek.

Uprzejmie zapraszamy do kontaktu Państwa, jeśli interesuje was jeszcze więcej wiadomości na temat wykorzystywanych przez nas rozwiązań! Proszę pisać na er-mail czy też dzwonić. Stworzona przez nas doświadczona kadra z przyjemnością odpowie na każde zapytania, rozwieje ewentualne niepewności. Podchodzimy do transportu z pasją oraz zaangażowaniem, skutkiem tego nam należałoby zaufać. Gorąco zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210