HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Przewóz, kontenerów biurowych, socjalnych, budowlanych i magazynowych oraz relokacje i przeprowadzki maszyn wymagających użycia samochodowych dźwigów HDS.

Transport HDS kontenerów i ciężkich maszyn Otwock

Witamy Państwa na stronie internetowej powiązanej z przewozem! Stworzona przez nas firma jest wybitnie doświadczona w branży komunikacyjnej, stąd z przyjemnością dzielimy się swoją wiedzą z Kontrahentami. Kierujemy swoją ofertę do wszystkich osób poszukujących kompetentnego wykonania usługi, jaką jest transport kontenerów biurowych, morskich, społecznych, budowniczych i machin w Polsce oraz na terenie Europy.

Wyróżniamy się na tle konkurencji najważniejszą jakością zaświadczanych usług, jak też konkurencyjnymi przelicznikami. To właśnie dzięki temu nawet najbardziej karkołomne zadania nie stanowią dla nas kłopotu. Zezwala nam na to zapewnienie pełnej obsługi logistycznej w połączeniu z indywidualnym podejściem do Konsumenta - zarówno firmowego, jak oraz indywidualnego.

Nowoczesny system monitorowania pojazdów - to także zapewniamy. Taki monitoring to dla Państwa perfekcyjne rozwiązanie, gdyż w każdym momencie są w stanie Państwo sprawić gdzie gruntownie znajduje się powierzony w nasze ręce ładunek. Prowadzona przez nas sprofilowana flota pojazdów to sposób na sprawny, prędki i zawsze terminowy transport. Jeśli gra toczy się o załadunek oraz rozładunek - również to gwarantujemy.

Zapraszamy do kontaktu Państwa, jeżeli interesuje was jeszcze więcej wiadomości na temat wykorzystywanych przez nas rozwiązań! Mogą Państwo pisać, dzwonić - jak kto woli. Nasza doświadczona kadra z przyjemnością odpowie na każde pytania, rozwieje ewentualne niepewności. Podchodzimy do transportu z pasją oraz zaangażowaniem, dlatego nam warto uwierzyć. Z całego serca zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210