HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Przewóz, kontenerów biurowych, socjalnych, budowlanych i magazynowych oraz relokacje i przeprowadzki maszyn wymagających użycia samochodowych dźwigów HDS.

Transport HDS kontenerów i ciężkich maszyn Nasielsk

Witamy Państwa na witrynie połączonej z przewozem! Stworzona przez nas firma jest wybitnie doświadczona w branży transportowej, stąd z radością dzielimy się swoją wiedzą z Konsumentami. Stworzona przez nas oferta jest wycelowana do osób poszukujących wypróbowanego transportu kontenerów biurowych, morskich, socjalnych, budowniczych i machin na rynku lokalnym, krajowym i europejskim.

Wyróżniamy się na tle konkurencji najwyższą jakością zaświadczanych usług, jak również konkurencyjnymi stawkami. To naturalnie dzięki temu nawet najbardziej skomplikowane zadania nie stanowią dla nas problemu. Pozwala nam na to zapewnienie pełnej obsługi logistycznej w połączeniu z indywidualnym podejściem do Konsumenta - zarówno firmowego, jak oraz indywidualnego.

Gwarantujemy również nowoczesny system śledzenia pojazdów. To właśnie dzięki temu wszyscy nasi Konsumenci mają możliwość sprawdzenia w dowolnym momencie tego, gdzie dokładnie znajdują się ich pojazdy. Dysponujemy wyspecjalizowaną flotą pojazdów, to naturalnie dzięki czemu cały transport przebiega sprawnie, prędko - zawsze terminowo. Jeśli chodzi o załadunek i rozładunek - również to gwarantujemy.

Uprzejmie zapraszamy do kontaktu Państwa, jeżeli interesuje was jeszcze więcej wiadomości na temat wykorzystywanych przez nas rozwiązań! Proszę pisać na er-mail bądź dzwonić. Stworzona przez nas doświadczona kadra z przyjemnością odpowie na każde pytania, rozwieje ewentualne niepewności. Transport to nie tylko stworzona przez nas praca, jakkolwiek również pasja - w następstwie tego jest to z pewnością dyscyplina, w której mogą nam Państwo zaufać. Uprzejmie zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210