HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Przewóz, kontenerów biurowych, socjalnych, budowlanych i magazynowych oraz relokacje i przeprowadzki maszyn wymagających użycia samochodowych dźwigów HDS.

Transport HDS kontenerów i ciężkich maszyn Jabłonna

Witamy na naszej domenie! Nasza firma jest bardzo doświadczona w branży komunikacyjnej, stąd z radością dzielimy się swoją wiedzą z Kontrahentami. Stworzona przez nas propozycja jest wycelowana do osób szukających wypróbowanego przewozu kontenerów biurowych, morskich, socjalnych, budowniczych oraz maszyn na rynku lokalnym, krajowym i europejskim.

Wyróżniamy się na tle konkurencji najwyższą jakością zaświadczanych usług, jak też konkurencyjnymi przelicznikami. To naturalnie dzięki temu nawet w najwyższym stopniu skomplikowane zadania nie stanowią dla nas kłopotu. Pozwala nam na to zapewnienie pełnej obsługi logistycznej w połączeniu z indywidualnym podejściem do Klienta - zarówno firmowego, jak oraz indywidualnego.

Gwarantujemy także nowoczesny system śledzenia pojazdów. To naturalnie dzięki temu wszyscy nasi Klienci mają możliwość sprawdzenia w dowolnym momencie tego, gdzie dogłębnie znajdują się ich pojazdy. Dysponujemy wyspecjalizowaną flotą pojazdów, dzięki czemu pełny transport przebiega sprawnie, błyskawicznie - zawsze terminowo. Jeżeli gra toczy się o załadunek i rozładunek - też to gwarantujemy.

Gorąco zapraszamy do kontaktu Państwa, jeżeli intryguje was jeszcze więcej wiadomości na temat użytkowanych przez nas rozwiązań! Mogą Państwo pisać, dzwonić - jak kto woli. Stworzona przez nas doświadczona kadra z przyjemnością odpowie na każde pytania, rozwieje ewentualne niepewności. Transport to nie tylko nasza praca, ale także pasja - w następstwie tego jest to z pewnością dyscyplina, w której mogą nam Państwo uwierzyć. Uprzejmie zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210