HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Przewóz, kontenerów biurowych, socjalnych, budowlanych i magazynowych oraz relokacje i przeprowadzki maszyn wymagających użycia samochodowych dźwigów HDS.

Transport HDS kontenerów i ciężkich maszyn Grójec

Serdecznie witamy na opisującej nas domenie! Prowadzona przez nas firma jest niezmiernie doświadczona w branży komunikacyjnej, stąd z radością dzielimy się swoją zdają sobie sprawę z tego z Konsumentami. Kierujemy swoją ofertę do wszystkich osób poszukujących doświadczonego wykonania usługi, jaką jest transport kontenerów biurowych, morskich, społecznych, budowniczych oraz machin w Polsce oraz na terenie Europy.

Najważniejsza jakość usług i konkurencyjne stawki to coś, co nas faworyzuje wśród konkurencji. To naturalnie dzięki temu nawet w najwyższym stopniu skomplikowane zadania nie stanowią dla nas kłopotu. To naturalnie dzięki temu zarówno Kontrahenci firmowi, jak oraz indywidualni dostają od nas kompletną obsługę logistyczną oraz indywidualne nastawienie.

Współczesny system monitorowania pojazdów - to również gwarantujemy. Dzięki temu wszyscy nasi Konsumenci mają możliwość sprawdzenia w dowolnym momencie tego, gdzie szczegółowo znajdują się ich pojazdy. Nasza sprofilowana flota pojazdów to sposób na sprawny, szybki i zawsze terminowy transport. Jeżeli chodzi o załadunek i rozładunek - też to zapewniamy.

Jeśli tylko chcą się Państwo dowiedzieć czegoś znacznie więcej na temat proponowanych rozwiązań - uprzejmie zapraszamy do kontaktu! Proszę pisać na er-mail czy też dzwonić. Nasza doświadczona kadra z przyjemnością odpowie na każde pytania, rozwieje ewentualne niepewności. Transport to nie tylko nasza praca, niemniej jednak też pasja - skutkiem tego jest to z pewnością dyscyplina, w której mogą nam Państwo zaufać. Zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210