HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Przewóz, kontenerów biurowych, socjalnych, budowlanych i magazynowych oraz relokacje i przeprowadzki maszyn wymagających użycia samochodowych dźwigów HDS.

Transport HDS kontenerów i ciężkich maszyn Ciechanów

Serdecznie witamy na naszej witrynie internetowej! Stworzona przez nas firma jest bardzo doświadczona w branży transportowej, stąd z przyjemnością dzielimy się swoją zdają sobie sprawę z tego z Klientami. Stworzona przez nas propozycja jest wycelowana do osób wypatrujących wypróbowanego transportu kontenerów biurowych, morskich, socjalnych, budowniczych oraz maszyn na rynku lokalnym, krajowym i europejskim.

Wyróżniamy się na tle konkurencji najwyższą jakością zaświadczanych usług, jak też konkurencyjnymi przelicznikami. Do tego radzimy sobie nawet z najbardziej skomplikowanymi zadaniami. Pozwala nam na to zapewnienie pełnej obsługi logistycznej w złączeniu z indywidualnym podejściem do Klienta - również firmowego, jak oraz indywidualnego.

Gwarantujemy także nowoczesny system śledzenia pojazdów. To właśnie dzięki temu wszyscy nasi Kontrahenci mają możliwość sprawdzenia w dowolnym momencie tego, gdzie dogłębnie znajdują się ich pojazdy. Dysponujemy wyspecjalizowaną flotą pojazdów, to właśnie dzięki czemu pełny transport przebiega sprawnie, ekspresowo - zawsze terminowo. Jeżeli chodzi o załadunek oraz rozładunek - również to zapewniamy.

Jeżeli tylko chcą się Państwo dowiedzieć czegoś znacznie więcej na temat oferowanych rozwiązań - uprzejmie zapraszamy do kontaktu! Proszę pisać na er-mail lub dzwonić. Prowadzona przez nas doświadczona kadra z przyjemnością odpowie na każde pytania, rozwieje ewentualne niepewności. Transport to nie tylko nasza praca, lecz również pasja - w następstwie tego jest to z pewnością dyscyplina, w której mogą nam Państwo uwierzyć. Z całego serca zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210