HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Przewóz, kontenerów biurowych, socjalnych, budowlanych i magazynowych oraz relokacje i przeprowadzki maszyn wymagających użycia samochodowych dźwigów HDS.

Transport HDS kontenerów i ciężkich maszyn Brwinów

Serdecznie witamy na opisującej nas domenie internetowej! Nasza firma jest bardzo doświadczona w branży transportowej, stąd z przyjemnością dzielimy się swoją wiedzą z Konsumentami. Kierujemy swoją propozycję do wszystkich osób wypatrujących profesjonalnego wykonania usługi, jaką jest przewóz kontenerów biurowych, morskich, socjalnych, budowlanych oraz machin w Polsce oraz na terenie Europy.

Wyróżniamy się na tle konkurencji najwyższą jakością świadczonych usług, jak również konkurencyjnymi stawkami. Dodatkowo radzimy sobie nawet z najbardziej karkołomnymi zadaniami. To właśnie dzięki temu również Klienci firmowi, jak i indywidualni dostają od nas kompletną obsługę logistyczną i indywidualne nastawienie.

Współczesny system śledzenia pojazdów - to również gwarantujemy. Taki monitoring to dla Państwa pierwszorzędne rozwiązanie, bo w każdym momencie mogą Państwo spowodować gdzie dogłębnie znajduje się powierzony w nasze ręce ładunek. Dysponujemy wyspecjalizowaną flotą pojazdów, to naturalnie dzięki czemu pełny transport przebiega sprawnie, szybko - zawsze terminowo. Co znacznie więcej, troszczymy się nie tylko o sam transport, jednakowoż również o załadunek oraz rozładunek.

Gorąco zapraszamy do kontaktu Państwa, jeżeli intryguje was jeszcze więcej informacji na temat stosowanych przez nas rozwiązań! Mogą Państwo pisać, dzwonić - jak kto woli. Prowadzona przez nas kadra jest do Państwa dyspozycji, by odpowiedzieć na wszystkie pytania. Podchodzimy do transportu z pasją oraz zaangażowaniem, właśnie dlatego nam warto uwierzyć. Uprzejmie zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210