HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Przewóz, kontenerów biurowych, socjalnych, budowlanych i magazynowych oraz relokacje i przeprowadzki maszyn wymagających użycia samochodowych dźwigów HDS.

Transport HDS kontenerów i ciężkich maszyn Białobrzegi

Witamy na należącej do nas domenie internetowej! Jesteśmy firmą istniejącą w branży komunikacyjnej już dużo lat, właśnie dlatego posiadamy wielkie doświadczenie oraz z chęcią dzielimy się nim ze swoimi Klientami. Stworzona przez nas oferta jest wycelowana do osób szukających przetestowanego transportu kontenerów biurowych, morskich, socjalnych, budowniczych oraz maszyn na rynku lokalnym, krajowym i europejskim.

Najważniejsza jakość usług oraz konkurencyjne stawki to coś, co nas wyróżnia wśród konkurencji. To właśnie dzięki temu nawet w największym stopniu karkołomne zadania nie stanowią dla nas kłopotu. To właśnie dzięki temu zarówno Kontrahenci firmowi, jak oraz indywidualni dostają od nas całkowitą obsługę logistyczną i indywidualne nastawienie.

Zapewniamy też nowoczesny system śledzenia pojazdów. Taki monitoring to dla Państwa rewelacyjne rozwiązanie, gdyż w każdym momencie są w stanie Państwo uczynić gdzie dokumentnie znajduje się powierzony w nasze ręce ładunek. Zarządzamy wyspecjalizowaną flotą pojazdów, to naturalnie dzięki czemu pełny transport przebiega sprawnie, szybko - zawsze terminowo. Co znacznie więcej, troszczymy się nie jedynie o sam transport, ale także o załadunek i rozładunek.

Jeżeli tylko chcą się Państwo dowiedzieć czegoś znacznie więcej na temat proponowanych rozwiązań - zapraszamy do kontaktu! Proszę pisać na er-mail lub ewentualnie dzwonić. Nasza kadra jest do Państwa dyspozycji, żeby odpowiedzieć na wszystkie pytania. Podchodzimy do transportu z pasją i zaangażowaniem, wskutek tego nam warto uwierzyć. Uprzejmie zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210